Y16364K70000F0W
MFR.Part #
Y16364K70000F0W
JLCPCB Part #
C3919704
Description
-55℃~+150℃ 100mW 4.7kΩ ±0.2ppm/℃ ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount