Y16362K70000F0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y16362K70000F0W
JLCPCB Part #
C4213102
Package
0603
Description
-55℃~+150℃ 100mW 2.7kΩ ±0.2ppm/℃ ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount