Y16254K70000F0W
MFR.Part #
Y16254K70000F0W
JLCPCB Part #
C4093829
Description
-55℃~+150℃ 300mW 4.7kΩ ±0.2ppm/℃ ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount