Y16363K90000T9R
MFR.Part #
Y16363K90000T9R
JLCPCB Part #
C4210285
Description
-55℃~+150℃ 100mW 3.9kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS