PTF6583K300BXBF
MFR.Part #
PTF6583K300BXBF
JLCPCB Part #
C1442894
Description
-55℃~+150℃ 250mW 83.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors