Y163320R0000C9R
MFR.Part #
Y163320R0000C9R
JLCPCB Part #
C3985680
Description
-55℃~+150℃ 20Ω 600mW ±0.25% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS