Y1631120R000Q9W
MFR.Part #
Y1631120R000Q9W
JLCPCB Part #
C4143003
Description
-55℃~+150℃ 120Ω 300mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS