Y1631100R000Q9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1631100R000Q9W
JLCPCB Part #
C7417034
Package
1506
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 300mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS