Y16303K01000T9R
MFR.Part #
Y16303K01000T9R
JLCPCB Part #
C4204007
Description
-55℃~+150℃ 250mW 3.01kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS