109D158X9006T2
MFR.Part #
109D158X9006T2
JLCPCB Part #
C1661158
Package
Plugin,D10.3xL23.4mm
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 1500uF 6V ±10% 插件,D10.3xL23.4mm Tantalum Capacitors