PRG3216P-59R0-B-T5
MFR.Part #
PRG3216P-59R0-B-T5
JLCPCB Part #
C4012097
Description
-55℃~+155℃ 1W 59Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS