Y163024K2915B9W
MFR.Part #
Y163024K2915B9W
JLCPCB Part #
C4340240
Description
-55℃~+150℃ 24.2915kΩ 250mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS