Y1626250R000Q13R
MFR.Part #
Y1626250R000Q13R
JLCPCB Part #
C4252278
Package
SMD,3.8x1.6mm
Description
-55℃~+150℃ 250Ω 300mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,3.8x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS