Y162828K5000Q0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y162828K5000Q0W
JLCPCB Part #
C4174325
Package
2512
Description
-55℃~+150℃ 28.5kΩ 750mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount