Y1628125K000T9W
MFR.Part #
Y1628125K000T9W
JLCPCB Part #
C4020904
Description
-55℃~+150℃ 125kΩ 750mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS