TNPU120616K0AZEN00
MFR.Part #
TNPU120616K0AZEN00
JLCPCB Part #
C4015781
Description
-55℃~+125℃ 16kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS