Y1628120R000Q9R
MFR.Part #
Y1628120R000Q9R
JLCPCB Part #
C4158862
Description
-55℃~+150℃ 120Ω 750mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS