M55342H12B10A0RWS
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
M55342H12B10A0RWS
Description
100mW 10Ω ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS