RNC60H75R0FRRE7
MFR.Part #
RNC60H75R0FRRE7
JLCPCB Part #
C3410405
Description
-65℃~+175℃ 250mW 75Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors