Y1628120R000F9R
MFR.Part #
Y1628120R000F9R
JLCPCB Part #
C4293790
Description
-55℃~+150℃ 120Ω 750mW Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS