CR2512-JW-103ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR2512-JW-103ELF
JLCPCB Part #
C2084017
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS