Y1628120K000B9W
MFR.Part #
Y1628120K000B9W
JLCPCB Part #
C4110110
Description
-55℃~+150℃ 120kΩ 750mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS