Y1628121K000B9W
MFR.Part #
Y1628121K000B9W
JLCPCB Part #
C6938606
Description
-55℃~+150℃ 121kΩ 750mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS