Y1628120K000B9R
MFR.Part #
Y1628120K000B9R
JLCPCB Part #
C4109227
Description
-55℃~+150℃ 120kΩ 750mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS