Y1628110K000T0W
MFR.Part #
Y1628110K000T0W
JLCPCB Part #
C4292183
Description
-55℃~+150℃ 110kΩ 750mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount