Y162810K0000A9R
MFR.Part #
Y162810K0000A9R
JLCPCB Part #
C3979413
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 750mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS