Y000749K9000T0L
MFR.Part #
Y000749K9000T0L
JLCPCB Part #
C1477615
Description
-55℃~+125℃ 49.9kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors