PS122WJ0512T4E
MFR.Part #
PS122WJ0512T4E
JLCPCB Part #
C2794109
Description
-55℃~+155℃ 2W 5.1kΩ 500V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS