FLAX400R00A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
FLAX400R00A
JLCPCB Part #
C3403126
Package
Plugin
Description
-25℃~+155℃ 125mW 400Ω ±0.05% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS