RC2512FK-071R54L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC2512FK-071R54L
JLCPCB Part #
C6757824
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.54Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS