Y16279K76000B13R
MFR.Part #
Y16279K76000B13R
JLCPCB Part #
C3982958
Description
-55℃~+150℃ 500mW 9.76kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS