CRCW2512511KFKEG
MFR.Part #
CRCW2512511KFKEG
JLCPCB Part #
C2087818
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 511kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS