Y162734K8000B13R
MFR.Part #
Y162734K8000B13R
JLCPCB Part #
C4290774
Description
-55℃~+150℃ 34.8kΩ 500mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS