Y162733K2000T0W
MFR.Part #
Y162733K2000T0W
JLCPCB Part #
C4313605
Description
-55℃~+150℃ 33.2kΩ 500mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount