Y162733K0000T0W
MFR.Part #
Y162733K0000T0W
JLCPCB Part #
C4084160
Description
-55℃~+150℃ 33kΩ 500mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount