Y162731R0000B9R
MFR.Part #
Y162731R0000B9R
JLCPCB Part #
C4054097
Description
-55℃~+150℃ 31Ω 500mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS