Y162746K4000B9W
MFR.Part #
Y162746K4000B9W
JLCPCB Part #
C4226148
Description
-55℃~+150℃ 46.4kΩ 500mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS