Y162725K0000B9W
MFR.Part #
Y162725K0000B9W
JLCPCB Part #
C4263764
Description
-55℃~+150℃ 25kΩ 500mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS