Y162725K5000B9W
MFR.Part #
Y162725K5000B9W
JLCPCB Part #
C3996704
Description
-55℃~+150℃ 25.5kΩ 500mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS