CRGV2010F487K
MFR.Part #
CRGV2010F487K
JLCPCB Part #
C4274950
Description
-55℃~+125℃ 487kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS