Y1745147R000Q0R
MFR.Part #
Y1745147R000Q0R
JLCPCB Part #
C3986076
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 147Ω 250mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount