Y162718K2000Q15R
MFR.Part #
Y162718K2000Q15R
JLCPCB Part #
C4134131
Description
-55℃~+150℃ 18.2kΩ 500mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount