Y162710K0000Q15R
MFR.Part #
Y162710K0000Q15R
JLCPCB Part #
C4270651
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 500mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount