Y162716K2000B9W
MFR.Part #
Y162716K2000B9W
JLCPCB Part #
C3989688
Description
-55℃~+150℃ 16.2kΩ 500mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS