Y162716K5000A9W
MFR.Part #
Y162716K5000A9W
JLCPCB Part #
C4318971
Description
-55℃~+150℃ 16.5kΩ 500mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS