SR732HTTE91LJ
MFR.Part #
SR732HTTE91LJ
JLCPCB Part #
C2601934
Description
-55℃~+150℃ 750mW 91mΩ Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS