Y16256K53500T9R
MFR.Part #
Y16256K53500T9R
JLCPCB Part #
C4106778
Description
-55℃~+150℃ 300mW 6.53kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS