BFC237544223
MFR.Part #
BFC237544223
JLCPCB Part #
C6514682
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 22nF 600V、2kV ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS