RN732BTTD2742A25
MFR.Part #
RN732BTTD2742A25
JLCPCB Part #
C3978405
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27.4kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS