Y16256K04000T0R
MFR.Part #
Y16256K04000T0R
JLCPCB Part #
C4360163
Description
-55℃~+150℃ 300mW 6.04kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount